clipping

Turu tn 2

Üldpind: 284.0 m2

12.00 EUR/m2

3408.00 EUR

  • Asukoht: Tartumaa, Tartu
Anname üürile 284 m2 suuruse büroopinna Tasku keskuse 4. korrusel. Täna on võimalik üürnikul kaasa rääkida nii sisekujunduses kui ka lõpliku ruumilahenduse loomisel.

Võimalik on luua nii avatud büroo kui ka jaotada tööruumid väiksemateks kabinettideks. Tööruume ja koosolekuruume (2-3 eri suuruses ruumi) eraldab koridor. Üürikuulutuse juurde on lisatud võimalik ruumilahendus.

Akendest avaneb vaade bussijaama siseõuele, Plaskule ja Dorpati hotellile. Ruumidesse paistab varahommikune päike.

Ligipääs büroopinnale on keskuse 4. korruse parkla sissepääsu kõrvalt ja vajadusel ka eraldi trepikojast Soola tn poolsest küljest. Büroopinnale on juurdepääs 24/7.

Parkimine soojas keldrikorruse parklas või korrusparkas on keskuse üürnikele soodushinnaga. Oma maja töötajatel on võimalus jätta jalgratas lukustatud rattaruumi keskuse nullkorrusel ja keskuse ees asub ka linna rattaringluse parkla.

Tasku keskuses on lisaks toidukohtadele, rõivakauplustele, lillepoele, toidukauplusele, apteegile, iluteenustele ja pakiautomaatidele ka 24/7 avatud olev spordiklubi Gym!, meditsiinikeskus (sh Synlab, hambaarstid ja töötervishoiuarst), advokaadibürood ja notar. Tasku üürnikule saavad osaks paljud eripakkumised tänu Tasku kaardile, mis annab soodustusi nii Taskus kui ka teistes Estiko Grupiga seotud ettevõtetes.

Kristen Vesi

kristen@estiko.ee

Vaata teisi äripinna pakkumisi

Turu tn 2

Tartu, Tartumaa

25.0 m2

14.00 EUR/m2

350.00 EUR

26b

Tartu, Tartumaa

0.0 m2

0.00 EUR/m2

175.00 EUR