Kammivabriku sündmuskeskus

Teguri 26, Teguri 28A Tartu 50107

Kammivabriku sündmuskeskus ühendab kaks ühel tänaval asuvat hoonet - Kammivabriku klubi aadressil Teguri 26 ja Kammivabriku tehas aadressil Teguri 28A. 

Kammivabriku klubihoone valmis 1959. aastal. Kammivabriku klubi oli tuntud spordisaal, peo- ja kontserdikoht ning tehase töötajate laste huviringide koht. 1975 – 1985 tegutses hoones Tartu Plastmasstoodete Katsetehase (täna Estiko-Plastar) kohvik-klubi Vikero. 

Estiko 100. aastapäevaks klubihoone korrastati ja alates 2018.a septembrist oleme avatud. Klubihoone kahel korrusel on kaks saali, mahutades kokku pea 400 inimest – sõltuvalt sellest, mis üritust meie juures korraldada soovite.  

Teguri 28A asuvas endises tootmishoones on ruumid unikaalsele (vana)autokollektsioonile ja 1900 ruutmeetrit endist tootmispinda on kohandatud sündmuste läbiviimiseks. Tartus oli seni puudu industriaalses stiilis väga suurtest ruumidest ning nagu Tallinnas on populaarne Kultuurikatel, on nüüd Lõuna-Eestis Kammivabriku tehasehoone. Kuni 1500 inimest mahutav tehasehoone on ideaalseks kohaks nii vastuvõttude, kontsertide kui ka messide korraldamiseks. Võta ühendust ja lähme ruume vaatama!


Grete Mark
Kammivabriku sündmuskeskuse juht