clipping

Tule, loome koos muutusi

Estiko on tegutsenud juba üle 100 aasta. Kammide tootajana alustanud ettevõte on oma tegevusvaldkondi ajaga kaasas käies laiendanud ja muutnud. Kuid see pikk ajalugu poleks võimalik ilma väärtuslike töötajateta. Estiko suurimaks väärtuseks on meie 310+ töötajat, kes oma pühendumusega seisavad meie edu ja pideva arengu taga. 

Võime uhkusega öelda, et Estiko on pereettevõte. Naudime koos tegutsemist, ühiste eesmärkide poole pürgimist ja teineteise toetamist, täpselt nii nagu ühes õiges perekonnas olema peabki.

Tööandjana ootame avalisüli oma meeskonda uusi liikmeid, kes jagavad meie väärtusi - on avatud, hindavad meeskonnatööd, on uuendusmeelsed ning valmis pidevalt õppima.

Töökohtade valik on lai –  operaatoritele tootmises, toateenindajatele, kokkadele jt hotellides, finantsistidele, müügiinimestele, kinnisvaraspetsialistidele, materjalitehnoloogidele jne.

Toetame töötajate tööalast arengut ja pakume võimalusi mitmekesiseks tööks

Estiko tegevusvaldkond on lai, mis tähendab, et erinevaid ametikohti ja karjäärivõimalusi on palju. Toetame oma töötajate ettevõttesisest arengut ning aitame neil areneda ja omandada uusi oskusi. Toetame töötajate keeleõpet ja premeerime kõrghariduse omandamise puhul.

Väärtustame meeskonnatunnet

Estikos käib töö ja lõbu käsikäes. Ühtse meeskonnatunde kasvatamiseks korraldame pidevalt meeleolukaid üritusi või harivaid ettevõtmisi, näiteks suvepäevad ja uusaastapidu, ühised teatrikülastused ning lõbusad võistlused.

Väärtustame töötajate heaolu ja nende peret

Oleme peresõbralike väärtustega ning võimaldame töötajal mugavalt ühildada töö- ja pereelu. Toetame töötajate perekondlikke sündmusi, näiteks abiellumist ja lapse kooli minekut. 

Töötajate meeleheaks saavad nad kasutada mitmekesiseid soodustusi Estiko Grupi teistes ettevõtetes ning koostööpartnerite juures.

Pöörame suurt tähelepanu ohutu töökeskkonna kujundamisele

Peame oma hoonete arendamisel ja ehitamisel alati silmas, et inimestel oleks võimalikult mugav ja tervislik töökeskkond. Pingutame, et vältida tööõnnetusi ja tervisekahjustusi ning edendada ohutuskultuuri. Lähtume rohelisest mõtteviisist ja jälgime, et meie tegevus jätaks võimalikult väikse jalajälje, näiteks kasutame rohelist energiat ja vähendame tekkivat paberimajandust.

Hoolime töötajate tervisest

Inimeste tervis ja heaolu on äärmiselt olulised! Terve inimene on õnnelik ja teotahteline nii eraelus kui tööalaselt. Töötajate keha ja vaimu hoidmiseks toetame terviseedendust ning sporti ja pakume töötajatele tasuta tervisekindlustust. Terve 2022. aasta on Estikos terviseaasta, eesmärgiga muuta meie töötajate harjumusi tervislikumaks ja võimaldada kogeda uusi tervise edendamisega seotud tegevusi.

Tunnustame parimaid ja väärtustame pikaajalist töökogemust

Märkame ja hindame parimatest parimaid! Tunnustame igal aastal parimaid töötajaid, kes on üles näidanud initsiatiivi ning on eriliselt pingutanud ettevõtte arengu nimel. Hindame pikaajalise töökogemusega töötajate teadmisi ja kogemusi. Oma staažikaid töötajaid täname preemiate ja tööjuubelite tähistamisega.

Estiko Grupi ühised väärtused

Me ehitame Estikot hoolivusele ja vastutustundlikkusele

Oleme suunanäitajaks oma valdkondades

Me liigume ühiselt kaugemale

Mida meie töötajad räägivad?

Alar Pärn

restoran Hõlma kelner/sommeljee (Estikos alates 2014)

Mulle meeldib Estikos see, et töötingimused ja suhted juhtkonnaga on väga head. Siin võimaldatakse oma mõtteid esitada ja ka täide viia. Töö on mitmekülgne ja iga päev on erinev. Kõige olulisemaks pean aga head kollektiivi. Tähtis on ka see, kui saan vahetut tagasisidet külalistelt tehtud töö kohta. Oluliseks pean ka meeskonnaüritusi ja ühiseid ettevõtmisi. Need ühendavad ja teevad inimesed omavahel lähedasemaks. Mõistagi loeb ka motiveeriv tasu.

Kadri Jürima

Estiko Packaging Solutions arendustehnoloog (Estikos alates 2011)

Estiko on stabiilne ning kindel tööandja. Minu 10-aastane teekond Estikos on olnud täis võimalusi – tootekontrolli spetsialistist arendustehnoloogiks. Siin on alati võimalik karjääriredelil kõrgemale tõusta - endal peab huvi ja tahtmist olema. Minu jaoks on oluline ka meeskond - kui see on ühtne ja toetav ning tegutseb ühise eesmärgi nimel, siis on juba suur võit. Meil on ka omajagu ühisüritusi, mis kõiki korraks töörutiinist välja aitab. Boonusena on Estiko-Plastaris ka tulemustasusüsteem ning sporditoetus, mida igakuiselt hoolega kasutan.

Meelis Jürgens

Estiko Packaging Solutions juhataja (Estikos alates 2003)

Minu puhul kehtib suuresti ütlus „ajalehepoisist miljonäriks“. Olen hariduselt materjaliteadlane, aga esimene töökoht Estiko-Plastaris oli turvamees. 17 aastat hiljem sai minust juhataja. Sinna vahele jäi 8 erinevat ametikohta. Mulle meeldib selle ettevõtte stabiilsus, erinevad valdkonnad, äge meeskond ja võimalus eneseteostuseks. Motivatsiooni leiab alati, sest rutiin ei kuulu meie sõnavarasse.

Kerli Huik

Estiko finantsanalüütik (Estikos alates 2020)

Estikos töötamine pakub paraja doosi rutiini, mis annab teatava turvatunde. Samas igapäevaselt nii palju uut, arendavat ja väljakutseid pakkuvat, et igav ei hakka siin kunagi. Lisaks hindan kõrgelt, et tööandja panustab ühise meeskonnatunde loomisesse erinevate ühisürituste, väljasõitude, loengute, vahvate mõõduvõtmiste jms näol. Mind motiveerib enim teadmine, et see, mida teen, on vajalik ja loodetavasti juhtidele erinevate otsuste vastuvõtmiseks kasulik.

Ain Tammvere

Estiko Energia juhataja (Estikos alates 1999)

Mulle on kogu aeg meeldinud Estiko pidev areng ja see, et sa saad seda arengut ise suunata ja sellele kaasa aidata. Mulle meeldib unistada ja unistusi realiseerida. Grupi tegevusvaldkondade rohkus võimaldab inimestel roteeruda erinevate ametite ja erinevate ettevõtete vahel. Mind motiveerivad väljakutsed - mida keerulisem ülesanne või projekt, seda suurema innuga selle kallal töötan. Mind motiveerib ka see, et ma näen tulemust, olgu see siis mõni uus hoone, uus äriprotsess või reorganiseerimise tulemusel uue ja konkreetse strateegiaga ettevõte, mille arengut saad jälgida.

Tutvu aktiivsete tööpakkumistega

OÜ Tasku Keskus

Turundusjuht

OÜ Tasku Keskus

Ei leidnud sobivat töökohta? Saada oma sooviavaldus siit.